خراسان شمالی

سه شنبه 29 مهر 1399

به برکت سفر مقام معظم رهبری به خراسان شمالی، 8 پایگاه امدادی در استان احداث و یا تکمیل شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در تشریح برکات سفر مقام معظم رهبری به استان گفت : علاوه بر اینکه سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به خراسان شمالی تجدید بیعت شکوهمند و بی نظیر امت با امام و مقتدای خویش بوده، برکات ارزنده و کم نظیری نیز در حوزه های عمرانی و تجهیزاتی امداد و نجات استان داشت.

ابوالفضل محبان افزود: با اعتبارات این سفر 5 پایگاه امداد جاده ای؛ تنگه راز، ایرج، رباط قره بیل، سنخواست و کشانک و سه پایگاه امدادی، اداری و آموزشی شهرستانهای اسفراین، گرمه، و بجنورد احداث و تکمیل شدند.
محبان ادامه داد: همچنین با اعتبارات این سفر پایگاه پشتیبانی و تنها پایگاه عملیات هوایی استان شامل آشیانه بالگرد و پد بالگرد با اعتباری بالغ بر 65 میلیارد و 400 میلیون ریال تکمیل و راه اندازی گردید.
وی خاطر نشان کرد؛ دوسوله انبار امدادی فاروج و مانه سملقان و مرکز آموزشهای تخصصی منطقه ای بجنورد با اعتبارات این سفر تکمیل و به بهره برداری رسید.
محبان مجموع اعتبارات تخصیصی این سفر پر خیر و برکت را برای هلال احمر بیش از 112 میلیارد ریال بیان کرد و گفت از این اعتبارات، ده میلیارد ریال آن نیز صرف خرید تجهیزات و ماشین آلات امدادی استان شده است.
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *